Merlinowo… Ogródkowo… Koncertowo!!

Jak co roku w sezonie dajemy wam możliwość wyboru miedzy chłodnym, piwnicznym klimatem przy Zaułku a orzeźwiającym wiaterkiem i kojącym szumem Brdy na Placu Teatralnym. Jednak tym razem sezon w Merlinowym Ogródku będzie jeszcze bardziej wyjątkowy- otóż prócz rozrywek zapewnianych do tej pory, jak na przykład Dart czy obowiązkowy stół do piłkarzyków, planujemy spisać się koncertowo.

Dosłownie!

So, let’s get this party started! 🙂

Pierwszym zespołem, który pozwoli rozbrzmieć muzyce pod parasolkami będzie bydgoski, znany chyba każdemu Heldorado. Chłopcy cieszą ucho słuchaczy od 2007 roku, tworząc teksty w języku polskim, angielskim i w senegalskim dialekcie wolof. Zaczynamy w sobotę (12.05) o 20.00.

Osiemnastego maja czekać nas będzie szantowa uczta- kto pamięta niedawny koncert “Krzysztof Kowalik i Przyjaciele”, kiedy to w nasze skromne progi zawitał Norweg rodzimej produkcji, będzie miał okazję przypomnieć sobie tę wspaniałą atmosferę wywołaną fantastyczną muzyką, tyle że tym razem na świeżym powietrzu. A kto nie był, koniecznie powinien nadrobić zaległości 🙂 Obiecujemy, że norweski chłód nie powieje ze sceny 🙂 Start o 20.00.

Ale to nie koniec ogródkowego muzykowania- spodziewamy się zespołu w bardzo międzynarodowym składzie, dobrych coverów przy duuużym piwie, rockowo- bluesowej klasyki… O kim mowa? Potrzymamy was w niepewności 🙂

Wypatrujcie dalszych wieści 🙂