Kupno bramy segmentowej

Bramę segmentową można będzie zamówić wedle projektu. Nie trzeba denerwować się, że mamy zbyt duży otwór i brama nie będzie pasowało. W tym przypadku zgłaszamy się do firmy, która wszystko wymierzy i zrobi dokładnie taki projekt, jaki nas interesuje. Brama będzie w 100% pasowała do otworu, jaki posiadamy. To właśnie jedna z zalet bramy segmentowej. Dopasowanie nawet bardziej nietypowych kształtów i rozmiarów nie jest żadnym problemem.

Brama na pilota

Do bramy segmentowej można dokupić specjalny mechanizm, który będzie ułatwiał zdalne otwieranie. Nie będzie to drogie, a na pewno będzie bardzo przydatne. Jeśli mieszkamy na ruchliwej ulicy a przed wjazdem nie mamy zbyt wiele miejsca to pilot będzie idealnym rozwiązaniem.

1

info:Bramy segmentowe – Terrum.pl

Nie trzeba będzie się stresować, że zablokujemy kierowcom drogę. Po prostu kilkanaście sekund wcześniej wciskamy guzik na pilocie i brama sama się otwiera wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Gdyby coś nie tak się zrobiło z pilotem, wysiądą baterie albo automatyka ulegnie awarii to bez problemu otworzymy bramę ręcznie. Jak widać brama jest bardzo funkcjonalna i bardzo potrzebna w wielu domostwach. Zajmuje mało miejsca, szybko się otwiera i co ważne jest idealnym rozwiązaniem do garażu, który jest ogrzewany.

Gdzie kupić?

Bramę trzeba zamówić w firmie, która zajmuje się ich wytwarzaniem tylko wtedy mamy pewność, że trafimy na dobry egzemplarz idealnie dopasowany do naszego garażu czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia. Można wybierać wiele dodatków do bramy segmentowej jak okna i drzwi. Wszystko zależne jest od naszych indywidualnych potrzeb.

2 Replies to “Kupno bramy segmentowej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*