Kosmetyczny raj

Każda z nas chce być piękna. Inwestujemy w nie raz dość drogie kosmetyki i zabiegi, aby przedłużyć maksymalnie młody wygląd swojej skóry. Czasami popełniamy błędy – kupujemy modny kosmetyk, nawet nie sprawdzając, jaki ma skład i czy jest on wskazany dla naszego typu skóry. Jak tak naprawdę powinnyśmy zadbać o siebie?

Przede wszystkim: dobre kosmetyki

Dobre kosmetyki to nie to samo co znane i reklamowane. Reklama ma dużą moc przez sugestywny język i animacje, jednak produkt w niej pokazany nie zawsze jest najlepszym na rynku. Zanim zdecydujemy się na zakup pod jej wpływem, postarajmy się wylać na siebie kubeł zimnej wody i pomyśleć racjonalnie. Czy najlepsze salony SPA używają kosmetyków znanych z telewizji? Nie, stosują specjalistyczne kremy i maski, które są faktycznie zbawieniem dla naszej skóry. Warto więc zainteresować się markami wybieranymi przez specjalistów.

Phyris

Jedną z takich marek jest Phyris. Phyris nie tylko produkuje kosmetyki we własnym laboratorium, ale gotowe produkty przesyła do sprawdzenia i zaopiniowania niezależnym instytucjom. Kosmetyki odniosły taki sukces w sieciach salonów urody, że firma zaczęła produkować ich mniejsze wersje, do użytku domowego. Opracowała również swoje metody zabiegów, co finalnie poskutkowało powstaniem prężnie działającej sieci gabinetów urody w całej Polsce. Jeśli więc chcemy zainwestować w kosmetyk dla naszej cery, korzystajmy z tych samych kremów i masek, których używają profesjonaliści.

1

Kosmetyków nie kupimy w każdym sieciowym sklepie na osiedlu. Wyłącznym dystrybutorem produktów Phyris w Polsce jest Mensa Beauty. Sklep znajduje się na warszawskim Ursynowie http://www.mensabeauty.pl/phyris-c-251.html?osCsid=eb1edbf4861fb9bbb94601fd4376944c jednak możemy także dokonać zakupów przez Internet. Tak więc dla pań, którym do Warszawy nie po drodze, zalecamy skorzystanie z tej drugiej opcji. Bez wychodzenia z domu, może zakupić profesjonalny krem, który trafi do Ciebie w ciągu maksymalnie kilku dni.

2 Replies to “Kosmetyczny raj”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*