Phyris

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny I właśnie przeżywasz niedobór klientów, powinieneś zapoznać się z marką Phyris. Phyris to specjalistyczne produkty kosmetyczne, salony, a także szkolenia z zakresu produktów i usług – czyli solidna piguła, która sprawi, że Twój salon ożyje na nowo. Z Phyris nie musisz martwić się o kryzys na rynku.

Na czym polega kompleksowość Phyris?

Phyris dostarcza kompletne rozwiązania dla Twojego salonu. Po pierwsze zapewnia dobrej jakości kosmetyki. Są bardzo wydajne, a przy tym przynoszą widoczne efekty, zapewniają satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientkom. Wszystkie z nich są kompatybilne z większością urządzeń zabiegowych używanych w salonach. Kolejną zaletą konceptu Phyris jest to, że składniki kosmetyków dobrane są tak, że salon może tworzyć własne wersje i produkty zabiegowe, najbardziej odpowiednie dla danego typu skóry i wieku klientek.

1

Ponadto firma produkuje również kosmetyki do sprzedaży detalicznej. Są one http://phyris.mensabeauty.pl/produkty doskonałym uzupełnieniem zabiegów wykonanych przez profesjonalną kosmetyczkę w salonie. Zabiegi Phyris maja być dla klientek przyjemnością, a także mają sprawiać, że klientki z chęcią będą wracały na kolejne wizyty. W związku z czym firma prowadzi również cykl szkoleń dla salonów obejmujący m.in. umilanie zabiegu, czyli lekcje masażu głowy, karku, czy rąk. Firma odnosi sukcesy na tyle duże, że otworzyła w Polsce swoją sieć salonów. W nich właśnie klienci mogą skorzystać z efektywnych zabiegów, a właściciele salonów przekonać się jak działa kompleksowość marki Phyris.

Co zyskuje salon na współpracy?

Phyris spełnia wszystkie wyżej wymienione obietnice. Przede wszystkim dostarcza dobrej jakości kosmetyki o bogatym składzie. Oczywiście nie tylko wersje profesjonalne, czyli te do wykonywania zabiegów, ale także wersje detaliczne. Klientki chcące utrwalić zabieg we własnym domu mogą skorzystać z oferty tych produktów. Z kolei, które zaczną od zakupu kosmetyku i będą zachwycone z efektu, na pewno przyjdą na zabieg.

Oprócz standardowych kosmetyków Phyris oferuje rożnego rodzaju oferty sezonowe, które urozmaicają ofertę każdego salonu. Co do szkoleń, firma nie tylko udziela lekcji, jak dobrze wykonać zabieg, ale również szkoli salon w zakresie marketingu oraz składu i działania poszczególnych produktów. Oczywiście salon, który decyduje się na współpracę otrzymuje od Phyris certyfikat, zaświadczający o przygotowaniu do świadczenia usług tej marki.

3 Replies to “Phyris”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*